Vítejte v jungli

Cena za volné hraní v našem centru
58 Kč/hod/dítě

Jungle je hlavně interiérové dětské hřiště, kde si děti zařádí a rodiče odpočinou. Máme trampolínu, Opičárnu – síťové překážky ve třech patrech se skluzavkou, mostem, rozhlednou, bazénem s balonky a pavoučí sítí. V létě vám můžeme nabídnout i venkovní hřiště se skákacím hradem, klouzačkami, houpačkami a příjemným posezením pro rodiče.

Každý všední den využijte naše HAPPY HOURS od 12.00 do 15.00 zaplatíte za jeden vstup a druhý máte ZDARMA!

POŘIĎTE SVÝM DĚTEM ROČNÍ VSTUPNÉ DO JUNGLE ZA 1550!
nebo
Permanentku na 12 vstupů za cenu 10 vstupů.

Kavárna a herna

Nabízíme vám příjemné posezení venku či vevnitř. Naší specialitou jsou francouzské sladké i slané palačinky, vynikající toasty, čerstvé koktejly, káva Illy, výborná zmrzlina a mnoho dalšího. Přijďte vyzkoušet! Zde se můžete podívat do našeho Menu.

Po celý rok také organizujeme různé akce: halloweenské odpoledne, Mikuláše, závody v běhu a triatlonu pro děti i dospělé, tématická tvoření, víkendová cvičení a mnoho dalších. Sledujte naše stránky a připojte se k nám!

Každý leden pořádáme dobročinnou akci pro Pavla Bošku, kdy z každé kávy, kterou si u nás dáte, dáme Pavlovi 10 Kč na podporu jeho léčby.

Před návštěvou:

  • nezapomeňte vzít pro děti ponožky, v sestavách se nesmí chodit na boso,
  • není dovoleno vlastní občerstvení kromě kojenecké stravy,
  • u nás je možné platit platební kartou,
  • v pondělí od 15.30, 16.20 a 17.10 probíhají ve cvičební místnosti tanečky, herna je otevřená, ale bývá v ní poměrně nabito.
Kontaktujte nás

Kontakt

Not readable? Change text.