Vítejte v jungli

Cena za volné hraní v našem centru
58 Kč/hod/dítě

Jungle je hlavně interiérové dětské hřiště, kde si děti zařádí a rodiče odpočinou. Máme trampolínu, Opičárnu – síťové překážky ve třech patrech se skluzavkou, mostem, rozhlednou, bazénem s balonky a pavoučí sítí. V létě vám můžeme nabídnout i venkovní hřiště se skákacím hradem, klouzačkami, houpačkami a příjemným posezením pro rodiče.

Každý všední den využijte naše HAPPY HOURS od 12.00 do 15.00 zaplaťte za hraní pouze polovinu!

POŘIĎTE SVÝM DĚTEM ROČNÍ VSTUPNÉ DO JUNGLE ZA 1550!
nebo
Permanentku na 12 vstupů za cenu 10 vstupů.

Kavárna a herna

Nabízíme vám příjemné posezení venku či vevnitř. Naší specialitou jsou francouzské sladké i slané palačinky, vynikající toasty, čerstvé koktejly, káva Illy, výborná zmrzlina a mnoho dalšího. Přijďte vyzkoušet! Zde se můžete podívat do našeho Menu.

Po celý rok také organizujeme různé akce: halloweenské odpoledne, Mikuláše, závody v běhu a triatlonu pro děti i dospělé, tématická tvoření, víkendová cvičení a mnoho dalších. Sledujte naše stránky a připojte se k nám!

Každý leden pořádáme dobročinnou akci pro Pavla Bošku, kdy z každé kávy, kterou si u nás dáte, dáme Pavlovi 10 Kč na podporu jeho léčby.

Před návštěvou:

  • nezapomeňte vzít pro děti ponožky, v sestavách se nesmí chodit na boso,
  • není dovoleno vlastní občerstvení kromě kojenecké stravy,
  • u nás je možné platit platební kartou,
  • v pondělí od 15.30, 16.20 a 17.10 probíhají ve cvičební místnosti tanečky, herna je otevřená, ale bývá v ní poměrně nabito.
Kontaktujte nás

Kontakt

Not readable? Change text.