Lenka Kudlová

Tanečky 3 – 7 let

“Tanec je považován za druh umění. Stal se od dětství neoddělitelnou součástí mého volného času.Považuji ho za aktivní odpočinek, který vede k rozvíjení pohybových schopností. Přispívá k osvojení si jednotlivých částí celého těla, koordinaci pohybů, upevňování správného držení těla, procvičování jednotlivých svalových skupin a rozvíjí prostorové a hudební cítění a fantazii. Má mnoho podob – lidový tanec, taneční gymnastika, balet, historické tance, současný a moderní tanec. Ráda pracuji s dětmi, kterým se snažím předávat své znalosti a zkušenosti a rozvíjet nejen citovou stránku.”

Monika Chládková

Powerjoga

“K józe jsem se dostala úplnou náhodou asi před pěti lety. Do té doby jsem si myslela, že všichni jogíni jen neustále leží na zádech a spí :-), nebo meditují v lotosovém sedu. Jakmile jsem ji poté, co jsem prošla mnoha lekcemi různých “kardio” cvičení, poznala, okamžitě jsem se do ní zamilovala. Speciálně powerjóga, bylo to, co mé tělo potřebovalo. Posílit, protáhnout, uvolnit napětí. Powerjóga je dynamika spojená s lehkostí, síla a uvolnění zároveň. Jedna z cest ke zdravému tělu, duši, i životnímu stylu. Cesta, která nekončí. Stále je co objevovat a co se učit. Jak v józe, tak v životě :-).”

Vanda Štěpánková

Joga, kruhový trénink

Jogu mám moc ráda, přináší prostor pro zklidnění, možnost být tady a ted. Mám ráda spojení dechu, koncentrace a pohybu, v tom vnímám její jedinčnost. Cvičím ji už 20 let. Pomáhá správnému držení těla, ulevuje od bolestí zad, učí správnému dýchání.

Ondřej Štěpánek

Kruhový trénink

Celý život jsem vrcholově sportoval. Posilování bylo běžnou součástí tréninku. Kruhový trénink jsem měl rád pro jeho variabilitu. Teď stále vznikají nové a nové pomůcky, baví mě je do lekce zapojovat a tím mít pokaždé úplně jiné složení cviků.

Radka Šturmová

Šikulové

Šikulky v Jungli vedu již druhým rokem a jsem velice ráda, že se rozjezd vydařil a my můžeme pokračovat v jízdě:)..Práce s dětmi mě velice baví, je to pro mě určitý způsob relaxace, odpočinku a inspirace. Baví mě, se dívat, jak dokáží již předškolní děti být kreativní a používají fantazii při našem tvoření. Kurz je zaměřen svým způsobem na recyklaci a ochranu přírody, v praxi to znamená, že vyrábíme a tvoříme z věcí, které již nepotřebujeme. Velkou inspirací je pro mě příroda a produkty z ní. Těším se na nové, ale i stávající tváře mých Šikulů, na viděnou každou středu v Jungli.

Markéta Hasoňová

Pilates, Cvičení s miminky

K Pilates jsem se dostala ve 3. ročníku, chtěla jsem cvičit powerjogu, ale pak jsem se rozhodla pro pilates, protože nemá žádnou filozofii jako jóga, je to ,,jen” čistě o cvičeni a o soustředění se na své tělo 😀 a protože jsem v lidušce tancovala, byla jsem protažena a cvičeni mi nedělalo problém. Tak jsem si udělala kurz u Mgr. Renatay Sabonqui, která v ČR s Pilates začala. Pilates předcvičuji od roku 2009 v TJ Sokol Benátky a mám je tam dodnes.

Jsem fyzioterapeutka a pracovat s dětmi nikdy nebyl můj cíl. Ale pak se mi narodila. Dcera Maruška a mě hrozne bavilo sledovat ji, jak umí nové a nové dovednosti. Pak jsme začaly jezdit na plavání a na ni bylo v půli roce hrozně vidět, jak se ji libí ostatní děti, tak jsem si říkala, že bychom mohli začít chodit do Mateřského centra a tam mě rovnou oslovili, ať si vezmu kurz. Tak jsem do toho šla. Udělala jsem si par kurzů, naučila jsem se říkanky a bylo. Pak mě oslovila Péťa z jungle, tak jsem se dostala sem:D

Veronika Berková

Hatha joga

Jóga mi přišla do života před osmi lety. Je pro mne cestou, na které se učím pokaždé něco jiného a přitom stále to samé. Jóga je cesta, na které potkávám zajímavé lidi, učím se trpělivosti, vnímavosti a všímavosti. Cvičením jógových asán nacházím životní rovnováhu, klid a harmonii.
Mé motto: Pevným krokem, s lehkým srdcem a s veselou myslí dosáhneš jakéhokoliv cíle.

Veronika Polesná

Šikulové

Tvoření s dětmi je skvělá a zábavná práce a pro mě velmi přínosná. Ráda s nimi vytvářím nové věci a vždy se těším na jejich výtvory a hlavně na jejich pozitivitu a nadšení, s kterým to ony samy dělají.

Kontaktujte nás

Kontakt

Not readable? Change text.