Cvičení s miminky

Skupinové cvičeni s miminky je bezvadná společná aktivita pro všechny zúčastněné. Lekce jsou plné říkanek a pohybových hricek vedoucích ke stimulaci správného psychomotorickeho vývoje. Maminky se naučí, jak správně manipulovat se svým miminkem a jak jej motivovat k aktivitě. Miminka si užijí maminčiny doteky a okouknou a seznámí se s ostatními mimči. Lekce je vedena fyzioterapeutkou a je vhodná pro deti od 4 měsíců do prvních krůčků.

Lektorka: Markéta Hasoňová

Cvičení s dětmi 1 – 2 roky

Cvičení s dětmi 1 – 2 roky volně navazuje na Cvičení s miminky s Markétou. Je určené pro děti od prvních krůčků, ale chůze není podmínkou. Užijeme se 45 minut plných říkadel, písniček, tanečků a pohybu. Děti si zvykají na nové prostředí a nové kamarády.

Lektorka: Veronika Polesná

Cvičení s dětmi 2 – 3 roky

Toto cvičení volně navazuje na Cvičení s dětmi 2 – 4 roky. Jedná se 45 minut plných říkadel, písniček a pohybu, které jsou přiměřené věku dětí. Postupně se seznamujeme s barvami a číslicemi. Po cvičení následuje 30 minut volného hraní v herně zdarma.

Lektorka: Veronika Polesná

Pilates

Pilates je protahovaci a posilovaci cvičeni zaměřené na střed těla. Cílem je získané pevné a pružné svaly zapojit do běžných denních aktivit a diky tomu optimálně používat svalový aparát. Ve svých lekcich kromě klasických pilatovskych cviků využívám i jiné techniky ze své fyzioterapeutické praxe. Protože hodina probíhá dopoledne a v dětském centru, je možné si s sebou vzít dítko, které klidně můžete použít jako ,,závaží” a nebo si jen tak může hrát vedle vás či s ostatními dětmi a sledovat, jak maminka cvičí;) 45 minut určitě vydrží, takže žádný strach a pojďme do toho!!!

Lektorka: Markéta Hasoňová

Powerjoga

Powerjoga je…

Lektorka: Monika Chládková

Joga

Lekce je rozdělená na tři části, úvodní zklidnění a naladění se na práci s tělem, samotné cvičení složené ze základních cviků, později ásán, a na závěr velmi oblíbená část – krátká relaxace. Po celou dobu lekce se snažíme spojovat tři základní principy jogy v jedno: dech, pohyb a koncentrace = tj. být tady a teď!

Lektorka: Vanda Štěpánková

Kruhový trénink

Velmi oblíbená forma tréninku, která do Jungle přivedla spoustu mužů. Lekce se skládá z úvodní rozcvičky a pak následuje typický kruhový trénink, je připraveno 9 stanovišť, kde se cviky různě střídají. Na lekcích používáme spousty pomůcek (TRX, bosu, velké balony, overbally, fitslidy, švihadla, apod.) Kdo cvičí pravidelně, poměrně záhy vidí účinky cvičení na své postavě i fyzičce.

Lektorka: Ondřej Štěpánek, Vanda Štěpánková

Rehabilitační cvičení

Cvičení, které si vyžádaly samy klientky.. V lekci jsou použité prvky z jogy, power jogy, pilates, apod., dbá se na správné držení těla, na správné provedení cviků a správné dýchání. Cvičení je pomalé, šetrné ke kloubům. Využívají se velké i malé míče.

Lektorka: Jitka Citriaková

Šikulové

Vycházíme z toho, že děti jsou šikovné a rády tvoří. Na lekcích Šikulů tvoříme z různých materiálů, využíváme různé pomůcky a užíváme si to. Tvoříme jak tématicky (Vánoce, Velikonoce, Den matek, apod.), tak nahodile (rámeček na fotky, polštářek, ozdobný květináč, apod.). Nadšení dětí z hotové výrobku je velká odměna.

Lektorka: Radka Šturmová, Veronika Polesná

Tanečky

Tanečky pro holčičky i kluky ve věku 3 až 6 let. Děti se učí základní kroky k baletu, lidovým tancům, moderním tancům, mají gymnastickou průpravu. Vše zábavnou formou na známé i neznámé písničky pod vedením Lenky Kudlové.

Lektorka: Lenka Kudlová

Sporťák

Sporťák je kroužek, na kterém se budeme snažit rozvíjet všestranné sportovní dovednosti, základy gymnastiky, hry s baloném, opičí dráhy.. apod. Je vypsán pro děti 3 až 5 let

Lektorka: Jitka Citriaková

Kontaktujte nás

Kontakt

Not readable? Change text. captcha txt